KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 8893616

nr 889 3616

Pastell

Oidentifierad konstnär, signerad. -52, 58x47

Utrop:

800 kr

måndag 21 april 2014
kl 18:28:35